Markiplier si založil OnlyFans a celou stránku tím shodil

Estimated read time 2 min read

Všechny vydělané peníze poputují charitě.

Markiplier dával malé náznaky o svém OnlyFans už nějakou dobu a nyní je to tady! YouTuber si skutečně založil OnlyFans a úspěšně tím vyřadil servery na několik hodin.

Markiplier tento nápad uvedl do chodu poprvé v říjnu. Tehdy řekl, že si skutečně OnlyFans založí, pokud budou splněny jeho dvě podmínky. Jako první chtěl, aby se jeho podcast Distractable dostal do top 10 na Spotify a Applu. A druhou bylo, aby se jeho podcast Go! My Favorite Sports Team rovněž dostal do top 10 ve sportovní kategorii.

Pro někoho, kdo Markipliera nesleduje, se to může zdát jako podivný krok. Stávající fanoušci však překvapení nejsou. Už v roce 2018 totiž vydal „tasteful nudes“ kalendář, jehož celý výdělek šel na charitu.

A jak už to tak bývá, fanoušci se výzvy chopili a nezklamali. Všechny podmínky byly splněny a Markiplier si skutečně OnlyFans založil. Hned po oznámení na Twitteru se strhla lavina a servery OnlyFans byly na nějakou dobu nedostupné. Vše už je ale v pořádku a Mark má na svém profilu již tisíce sledujících. Prozradil taky, že všechny peníze budou věnovány charitám Cincinnati Children’s Hospital a World Food Program.

Je skutečně hezké vidět, že Markiplier využivá tuto situaci k podpoře dobré věci. Všechna perverznost internetu tak konečně může být dobře zužitkována. A já myslím, že vydělat peníze pro charitu tímto způsobem určitě není krok vedle.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.