Loot boxy ve Fallout 76? Možná už brzy!

Estimated read time 2 min read

Poruší Bethesda další slib a přidá loot boxy do Fallout 76?

Nový update Fallout 76 odhalil docela zajímavá data. Uživatel Redditu Dspotak dal dohromady malý changelog všeho, co se mu povedlo najít v souborech. Někde na tomto seznamu můžeme najít i spojení „lunch box.“ Ty už však mají ve Falloutu docela zajímavou historii. Můžeme je najít v mobilní hře Fallout Shelter, kde sloužily jako malá forma loot boxů. Hráči v nich mohou dostat různé bonusy a vybevaní, které dokáže celou hru změnit.

Jenže v tom je právě ten problém! Bethesda slíbila, že Fallout 76 nikdy loot boxy obsahovat nebude. Vše, co si do hry můžete koupit, jsou pouze kosmetické úpravy. Tyhle loot boxy by podle change logu měly obsahovat třeba HP nebo XP bonusy a další malé vychytávky, které vám při hraní pomůžou. To mi ale rozhodně nepřipadá jako „jen kosmetická úprava.“ Ve hře zatím nic není a tak je brzo dělat nějaké závěry. Je taky zcela možné, že efekt „lunch boxu“ bude působit na celý server. Třeba jde taky jen o nějaký speciální event na vánoce a nový rok. Je to přece jen informace vytržená z kontextu.

Celý řetězec získaný ze souborů je “POST_ATX_Lunchbox_BuffRadiusGlobal.” ATX je však prefix pro Atom Shop, což znamená, že boxy budou prodávány právě na tomto obchodě. Koupíte je zřejmě za herní měnu atom. Fallout Shelter taky odměňuje hráče za plnění různých úkolů a aktivit. Je tedy možné, že lunch box získáte pouze hraním a nemusíte dát do hry ani cent navíc.

Bethesda snad o této novince řekne časem něco víc. Jestli ano, určitě vás o tom budeme informovat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.