Konečně známe datum vydání Atomic Heart!

Estimated read time 2 min read

Řežba začně začátkem příštího roku.

Atomic Heart, retro-futuristická střílečka z Ruska od vývojářu Mundfish, konečně zná své oficiální datum vydání. Dozvěděli jsme se ho v novém traileru, kde nám vývojáři ukazují spoustu výbuchů, oblud a jednu pěkně naštvanou robotí ženskou.

Datum vydání se za poslední dobu pořád posouvalo. Nejprve hra měla vyjít v první půlce tohoto roku a potom byla posunuta na „někdy tuto zimu.“ Odkládání prý bylo z toho důvodu, aby se všechno stihlo doladit a hra nepůsobila nedodělaně.

Z traileru se toho bohužel více než datum vydání asi nedozvíme. Je to pořád to samé dokola – spoustu rychlých záběrů na všemožné nepřátele, maskovaní vojáci a řada podivných robotů, které si raději netroufám popisovat. Už je proto na čase, abychom si konečně hru zahráli a zjistili, o co teda vlastně jde.

Hra Atomic Heart byla oznámena naprosto z ničeho nic velmi zajímavým trailerem už v roce 2018. Není divu, že se stala hned velmi očekávaným titulem. Zatím víme to, že se hra odehrává v realitě, kde SSSR stále existuje a technologie se posunula velkým skokem dopředu. Hráč se zmocní role agenta KGB a musí prozkoumat, proč se jedno z velkých zařízení vůbec nehlásí.

Určitě vám neuniklo, že si studio Mundfish bere inspiraci z her jako Stalker, BioShock a nových Wolfensteinů. A kdy si tedy hru zahrajeme? Atomi Heart vychází na Steam a Windows Store 21. února 2023.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours