Kim Jong-un prý ovládá počasí,našel jednorožčí doupě a tím rozhodně nekončí!

Estimated read time 2 min read

Určitě každý z Vás slyšel něco málo o Severní Koreji. Pokud se o Rusku říká následující fráze „Rusko není jenom země, je to životní styl“, tak potom by mne zajímalo, jaká fráze by připadala právě zmiňované zemi. Agentura KCNA šokovala svět jasnou informací. Konkrétně jde o zprávu, kde tvrdí, že diktátor Kim Jong-un dokáže svými schopnostmi ovládat počasí.

Jak to celé vzniklo?
Byla pořízena fotografie, která vyobrazuje Kim Jong-una, jak stojí na vrcholku aktivní sopky a jelikož bylo jasné počasí je předem jisté, že ho určitě zařídil tento všemocný pán.

Samozřejmě tento vůdce má několik superschopností, kterými už v minulosti do jisté míry zcela šokoval celý svět. Věděli jste, že Kim dokázal řídit automobil již ve svých třech letech? No není to opravdu nadčlověk? A pozor! Svoje superschopnostmi využil i k vývoji zázračného léku, který dokáže zcela vyléčit AIDS,Ebolu a rakovinu.

Samozřejmě bychom neměli ani pozapomenout kouzelný hamburger, který vyvinul proto, aby po jeho konzumaci již nikdy nepotřeboval na toaletu.

Kimův rodný list jasně vykazuje, že se narodil na Sibiři, ovšem podle neovlivnitelné agentury KCNA se tento diktátor narodil v tajné vojenské základně, která se nachází v hoře Paektu a po jeho narození byla tato hora obklopena duhami. Že by opravdu jednorožčí doupě? Těžko říct…

Další články:

Další články autora: