Jste připraveni na první Borderlands 3 event?

Estimated read time 2 min read

Event Bloody Harvest přidá nové mise, zbraně a zajímavého bosse!

Říjen je pomalu za rohem a to znamená, že vaše oblíbené online hry velmi brzy začnou organizovat strašidelné eventy. Borderlands 3 mezi nimi samozřejmě nesmí chybět. První limitovaný event nese název Bloody Harvest. Zahrajete si nové časově omezené mise a vyzkoušíte velkou škálu nových zbraní.

Paul Sage se nedávno stavil na pravidelném Borderlands 2 vysílání, aby okomentoval nějaké hotfixy a hlavně říjnový event. Na celé vysílání se můžete podívat na konci článku.

Bloody Harvest event bude samozřejmě zdarma pro všechny hráče, kteří opustili Pandoru a mají přístup do Sanctuary III. Přesně tam se taky objeví Maurice, který vás celým eventem provede.

Novinkou je to, že v průběhu misí narazíte na nepřátele, kteří budou působit debuff „terror.“ Ten vám trochu sníží viditelnost a hlavně znepříjemní míření. Taky budete mít možnost získat attachement „anointed,“ který naopak efekt využije ve váš prospěch.

Samořejmě se dostaví i nový boss – Captain Haunt. Jeho nekalé taktiky budou využívat zejména terror debuf, buďte proto dobře připravení!

Eventu Bloody Harvest se hráči dočkají někdy koncem října. Alespoň tak to tvrdí Sage.

Pokud jste tu náhodou jenom kvůli Shift Codu a chcete získat nějaké vzácné vylepšení nebo zbraně, ušetřím vám trochu času. Tady máte kód přímo z videa: CHKB3-FJT9J-SK3K5-T33JJ-95J56

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.