Ghostbusters budou nakonec bez multiplayeru

Estimated read time 2 min read

Remake hry z roku 2009 nakonec slíbený co-op nedostane.

Když Saber Interactive vydali remaster Ghostbusters The Video Game, všichni byli překvapení, že hra neobsahovala co-op multiplayer.

Matt McKnight, jeden z vedoucích studia, řekl, že multiplayer zatím ve hře není, jelikož na něm pracuje úplně odlišné studio a to mělo k dispozici pouze neuplnou část hry. Saber prý navíc měl hned několik verzí multiplayeru, ve kterých vznikl velký nepořádek. Nakonec tak bylo rozhodnuto, že hra nejprve vyjde bez možnosti hrát ve více hráčích. Co-op pak měl být přidán, až bude dokončen.

Právě teď ale bylo potvrzeno, že toho se nakonec nedočkáme. Studio se omluvilo s tím, že multiplayer opravdu chtěli přidat, ale původní kód prostě odmítal spolupracovat. Kolektivně se proto dohodli, že singleplayer bude podstatnější.

Naději na multiplayerový zážitek tak teď drží vývojáři Friday the 13th, kteří pracují na další Ghostbusters hře. Ta by měla být založena na nejnovějším filmu z tohoto univerza. A když se podíváme na jejich předchozí tituly, je dost možné, že tentokrát pujde čistě jen o multiplayer.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.