Genesis Thor 420 RGB s mechanickými spínači Content Slim Blue

Estimated read time 4 min read

Genesis Thor 420 RGB je ultratenká mechanická klávesnice určená pro náročné uživatele, kteří ocení její pokročilé funkce, ale také stylový design. Srdcem Thor 420 RGB jsou ploché mechanické spínače s velmi krátkým aktivačním bodem, pouze 1,2 mm, pro bleskurychlou reakci s maximální efektivitou. Klávesnice je vybavena softwarem, díky kterému je možné nahrávat libovolná makra a spravovat 22 režimů podsvícení. Kvalitní zpracování, hliníkové tělo a mechanické spínače s životností 50 milionů kliknutí jsou zárukou odolnosti a spolehlivosti.

Ploché mechanické spínače

Thor 420 RGB je vybavena plochými mechanických spínači Content Slim Blue, které přinášejí nejnovější technologii s velmi krátkým aktivačním bodem, pouze 1,2 mm, pro bleskurychlou reakci s maximální efektivitou. Tyto spínače se od klasických mechanických spínačů odlišují také tichým chodem při zachování výrazného kliku v aktivačním bodě pro zpětnou informaci o provedení příkazu. Spínače Thor 420 RGB vyžadují pro sílu stisku potřebnou k aktivaci klávesy jen 45 gramů, což mimo jiné výrazně snižuje únavu při mnohahodinovém používání.

Nízkoprofilové hliníkové tělo

V reakci na potřeby hráčů Genesis navrhnul klávesnici s velmi robustním hliníkový tělem a ultra-plochým profilem, což zvyšuje komfort používání a dává širší možnosti využití, jak při hraní, tak i při každodenní práci. Navíc elegantní provedení z kartáčovaného hliníku dává klávesnici stylový vzhled, který ji odlišuje od ostatních modelů dostupných na trhu.

Funkční klávesy připravené na rozkazy

Thor 420 RGB má funkční multimediální klávesy přiřazené ke klávesám F1 – F12, které umožňují ovládat média a využívat funkční zkratky.

Stylový design a podsvícení

Ve virtuálním světě hraje velkou roli stylový design, a proto tvůrci Thor 420 RGB kladli vysoký důraz na eleganci s možností personalizace při 22 režimech podsvícení.

N-Key rollover

Klávesnice je vybavena technologií N-Key rollover, která zajistí, že klávesnice spolehlivě zaregistruje všechna kliknutí bez ohledu na to, kolik kláves uživatel najednou stiskne.

Pokročilý software

Klávesnice Thor 420 RGB je dodávána s pokročilým softwarem, který umožňuje nahrávat libovolná makra ale také například spustit pomocí jediného tlačítka vítěznou palbu. Software dále umožňuje spravovat RGB podsvícení a 22 světelných efektů.

Dostupnost a cena
Klávesnice Genesis Thor 420 RGB je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 2 188 Kč včetně DPH.

Vlastnosti a technické specifikace

Ploché mechanické spínače Content Slim Blue
Herní software s editorem maker a profilů
RGB podsvícení s 22 světelnými efekty
N-Key Rollover
Odolné hliníkové tělo
Výklopné nožky umožňují nastavení úhlu naklopení klávesnice
Možnost záměny kláves „WASD“ na klávesy s funkcí šipky
12 multimediálních kláves
Blokování klávesy Windows
Tišší provoz
Vestavěná paměť
Stylový design
US layout

Mechanismus kláves: mechanický
Typ spínačů: Content Slim Blue
Počet kláves: 104
Počet multimediálních kláves: 12
Délka dráhy spínače: 2,5 mm
Síla potřebná k aktivaci: 45 g
Bod aktivace spínače: 1,2 mm
Software: Ano
Životnost spínačů: 50 milionů kliků
Barva podsvícení kláves: RGB
Rozměry klávesnice: 418 × 113 × 24 mm
Hmotnost klávesnice: 573 g
Rozhraní: USB 2.0
Délka kabelu: 1,65 m
Systémové požadavky: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Linux, Android

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.