EA potvrzuje, že další The Sims bude zdarma

Estimated read time 2 min read

Základní hru bude možné hrát úplně zdarma!

Tým za novým The Sims se opět ozval a my už tak máme potvrzeno, že další hra bude free to play. Samozřejmě pouze základní hra, do budoucna očekáváme desítky placených DLC. Nové The Sims by pak mělo už při startu obsahovat mnohem více, než jak tomu bylo u The Sims 4.

Nejdříve se spekulovalo, že pokud bude nové The Sims skutečně free to play, bude zde nějaká forma subscription modelu. Zdá se ale, že něco takového zatím v plánu není. Taky zřejmě nový díl nebude využívat klasické mobilní postupy, kdy hra pomocí ubývající energie limituje váš herní čas.

Na nový díl The Sims si ale budeme muset ještě počkat. Podle vývojářů je všechno zatím spíše v prvotních fázích, ale interní testování už probíhá a vypadá to dobře. Dokážu si ale představit, že velké veřejné testy proběhnou až klidně za několik let.

Zajímavé je také to, že podle nejnovějších zpráv budou nové The Sims a stávající The Sims 4 existovat společně. Nevíme, co přesně to znamená, ale je tedy dost možné, že nové The Sims se bude od svých předchůdců v nějakém směru lišit. Zatím nese pouze pracovní název Project Rene a jeho úkolem prý není nahradit stávající The Sims. Do budoucna se snad dozvíme, co přesně tohle znamená.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.