Dr Disrespect se na Twitch zřejmě už nevrátí

Estimated read time 2 min read

Situace okolo Dr Disrespecta je stále velmi nejasná.

Pro Twitch komunitu bylo posledních pár týdnů jak na horské dráze. Poprask vzbudil především Dr Disrespect a jaho ban. Na svém účtu měl přes 4 miliony sledujících. Twitch o banech většinou moc nemluví a Dr Disrespect také nic neprozradil. V nedávném interview ale řekl, že mu Twitch stále neprozradil důvod jeho zablokování a že se na platformu zřejmě už nevrátí.

Streamer plánuje vysílat dál, ale zatím není jasné, kam se nyní přesune.

Beahm řekl, že určitě neplánuje podepisovat další dohody. Ta poslední s Twitchem byla samozřejmě banem zrušena. Mezi pravděpodobné možnosti se teď řadí Youtube nebo Facebook, ale taky jeho vlastní stránka championsclub.gg.

Streamer dále prohlásil, že zvažuje podniknout proti Twitchi právní kroky. V interview také vyvrátil několik teorií o jeho banu a všechny je označil za „bláznivé spekulace.“

Beahm se nyní nachází ve velmi podivné situaci. Na jiném streamu se zase objevil insider Rob „Slasher“ Breslau a prohlásil, že okolo banu Dr Disrespecta vede už nějakou dobu vlastní vyšetřování. Dříve o tom prý nic neřekl hlavně proto, protože se jedná o velmi seriózní záležitost a mohl by se dostat do potíží. Beahm se tak sice pomalu vrací na veřejnost, ale i tak se za jeho banem možná skrývá něco mnohem víc.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.