Dr Disrespect se na Twitch zřejmě už nevrátí

Situace okolo Dr Disrespecta je stále velmi nejasná.

Pro Twitch komunitu bylo posledních pár týdnů jak na horské dráze. Poprask vzbudil především Dr Disrespect a jaho ban. Na svém účtu měl přes 4 miliony sledujících. Twitch o banech většinou moc nemluví a Dr Disrespect také nic neprozradil. V nedávném interview ale řekl, že mu Twitch stále neprozradil důvod jeho zablokování a že se na platformu zřejmě už nevrátí.

Streamer plánuje vysílat dál, ale zatím není jasné, kam se nyní přesune.

Beahm řekl, že určitě neplánuje podepisovat další dohody. Ta poslední s Twitchem byla samozřejmě banem zrušena. Mezi pravděpodobné možnosti se teď řadí Youtube nebo Facebook, ale taky jeho vlastní stránka championsclub.gg.

Streamer dále prohlásil, že zvažuje podniknout proti Twitchi právní kroky. V interview také vyvrátil několik teorií o jeho banu a všechny je označil za „bláznivé spekulace.“

Beahm se nyní nachází ve velmi podivné situaci. Na jiném streamu se zase objevil insider Rob „Slasher“ Breslau a prohlásil, že okolo banu Dr Disrespecta vede už nějakou dobu vlastní vyšetřování. Dříve o tom prý nic neřekl hlavně proto, protože se jedná o velmi seriózní záležitost a mohl by se dostat do potíží. Beahm se tak sice pomalu vrací na veřejnost, ale i tak se za jeho banem možná skrývá něco mnohem víc.