Do Resident Evil 4 se vrací oblíbený režim Mercenaries

Estimated read time 2 min read

Stáhnout si jej můžete na Steamu jako DLC zdarma.

Remake hry Resident Evil 4 od studia Capcom sklidil vcelku dobré ohlasy. Jednou z nejčastěji zmiňovaných kritik byla kompletní absence oblíbeného režimu Mercenaries. Capcom tehdy hráče ujistil, že se Mercenaries do hry vrátí, ale musíme chvíli počkat. A jak se zdá, čekání je u konce.

Možná se teď divíte, protože změny jste si ani nemuseli všimnout. Režim The Mercenaries se vplížil na Steamu jako DLC zdarma pro majitele hry. Zároveň s ním také Capcom zveřejnil trailer, který je možné vidět níže.

I zde se Capcom drží toho, že jde spíše o jakousi předělávku a ne jenom reskin originálního režimu. Jak můžete v traileru vidět, příslib tohoto režimu je pořád stejný – zabíjením nepřátel zvyšujete své skóre a svůj čas. Remake ale nabízí oproti originálu novinku s názvem „Mayhem mode“, který poznáte podle speciálního metru ve spodní části obrazovky. Jakmile tento metr naplníte, můžete využít speciální schopnost. Každá postava má navíc tuto schopnost jinou. Třeba Krauser se na chvíli přemění do své příšerácké podoby.

Zatím si v režimu Mercenaries můžete zahrát za Leona, Krausera, Luise a Hunka. Je ale možné, že Capcom v budoucím DLC přidá postavy jako Ada nebo Wesker.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.