Do PUBG se brzy vrátí remasterovaný Sanhok a loot trucky

Estimated read time 2 min read

8. sezóna už je na cestě!

PUBG nám v nové sezóně slibuje další předělanou mapu. Vývojáři se tentokrát zaměřili na Sanhok a slibují, že nás čekají ještě lepší tropické zážitky. A samozřejmě také mnohem nebezpečnější.

Vývojáři se chlubí tím, že předělali skoro každý kámen a strom. Známé lokace také dostaly nový design a hráče tak čeká vlastně úplně něco nového. Dále si poradili i s výkonnostními problémy a skok na vaši novou oblíbenou mapu tak bude mnohem příjemnější. Starý přístup prý na této mapě rozhodně fungovat nebude.

Některé lokace byly předělány a některé úplně odstraněny. Můžeme se ale těšit i na několik úplně nových míst – třeba novou turistickou destinaci plnou barů, klubů a neonů.

Čeká nás ale ještě jedna novinka, kteoru jsme zatím neviděli. Po mapě se budou prohánět AI loot trucky. Tyto náklaďáky budou plné zajímavého lootu. Abyste ho získali, musíte na truck zaútočit. Je dokonce možné jej úplně zničit a získat tak mnohem více. jen si musíte dát pozor, aby vás při tom někdo nezabil. A navíc se do hry vracejí i kanystry!

8. sezóna značí začátek nové Ranked sezóny, kde hráče bude rozdělovat nový systém score. Staré kalkulace tak už neplatí. Sezóna 8 by měla být na test serverech už dnes a 22.7. se objeví i v normální hře.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.