Cyberpunk 2077 se vrací na PlayStation Store

Estimated read time 2 min read

Cyberpunk 2077 nezažil zrovna nejlepší start. Vydání na PC zas takový problém nebyl, ale na konzolích je to trochu jiný příběh. A to se odrazilo i na hodnocení, jelikož PC verze dostala 86 a PlayStation 4 verze jen 61. Problémů bylo tak moc, že se Sony rozhodlo hru z PlayStation Storu stáhnout úplně.

V CD Projektu pak začalo chaotické období. Studio se snažilo vydávat jeden fix za druhým a CEO Adam Kiciński se zavázal, že z Cyberpunku udělají něco, na co mohou být pyšní. Ani tak to ale nevypadalo, že by Sony chtělo hru pustit zpět na svůj obchod.

To se nyní však mění. Cyberpunk 2077 se začal nenápadně na obchod pomalu vracet a CD Projekt následně potvrdil, že se hra opět bude prodávat i na PlayStation Storu.

Pro CD Projekt se jedná o velkou výhru. Společnost se netají tím, že pokud se hra na PS Store nevrátí, mohou se dostat do finančních potíží. Všichni nyní doufají, že Kiciński opravdu dodrží své slovo a vývojáři budou schopní hru dostat do úplně odlišného stavu, než jakou jsme ji viděli na začátku. Návrat na PS Store totiž neznamená, že by problémy byly pryč.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.