Cyberpunk 2077 se vrací na PlayStation Store

Hry

Cyberpunk 2077 nezažil zrovna nejlepší start. Vydání na PC zas takový problém nebyl, ale na konzolích je to trochu jiný příběh. A to se odrazilo i na hodnocení, jelikož PC verze dostala 86 a PlayStation 4 verze jen 61. Problémů bylo tak moc, že se Sony rozhodlo hru z PlayStation Storu stáhnout úplně.

V CD Projektu pak začalo chaotické období. Studio se snažilo vydávat jeden fix za druhým a CEO Adam Kiciński se zavázal, že z Cyberpunku udělají něco, na co mohou být pyšní. Ani tak to ale nevypadalo, že by Sony chtělo hru pustit zpět na svůj obchod.

BANNER_WEB2.jpg

To se nyní však mění. Cyberpunk 2077 se začal nenápadně na obchod pomalu vracet a CD Projekt následně potvrdil, že se hra opět bude prodávat i na PlayStation Storu.

Pro CD Projekt se jedná o velkou výhru. Společnost se netají tím, že pokud se hra na PS Store nevrátí, mohou se dostat do finančních potíží. Všichni nyní doufají, že Kiciński opravdu dodrží své slovo a vývojáři budou schopní hru dostat do úplně odlišného stavu, než jakou jsme ji viděli na začátku. Návrat na PS Store totiž neznamená, že by problémy byly pryč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *