CS:GO otevírá Broken Fang Premier všem!

Estimated read time 2 min read

Mod si nyní zahrajete i bez vstupenky do operace.

Counter-Strike: Global Offensive už nějakou dobu majitelům Broken Fang passu nabízí kompetitivní mod Broken Fang Premier. Nyní však tento mod otevírá pro všechny!

Jedinou vyjímkou jsou samozřejmě non-Prime hráči. Tento Prime status získali všichni, kdo si hru koupili před tím, než vyšla free to play verze. Pokud chtějí Prime účet získat i F2P hráči, musejí počkat do levelu 21 nebo si zakoupit Prime upgrade. Tento systém má zamezit především smurf účtům. Premier mod si tak zahrajou téměř všichni. Smůlu mají pouze ti, kdo se hrou zrovna začali.

Operace Broken Fang by měla být aktivní až do 30. dubna. Je tedy ještě spoustu času dokončit různé mise a získat odměny. Po dlouhé době je v CS:GO něco nového a Premier mod může být zábava, pokud hrajete ve větší partě.

Broken Fang dělí komunitu na dva tábory. Jedna strana tvrdí, že se jedná o to nejlepší, co kdy CS:GO potkalo a druzí mluví o obrovksém zklamání. Ať je to jak chce, vývojáři určitě získají spoustu cenných dat a zkušeností. Jak s nimi naloží se dozvíme v budoucnu.

Další zajímavou novinkou je, že tento update malinko upravil texturu zbraně Zeus. Znamená to, že Valve konečně chystá skiny i na Zeus?

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.