CD Projekt potvrdil, že další serii Cyberpunk: Edgerunners neplánují

Estimated read time 2 min read

Pokračování se i přes velký úspěch neplánuje.

Anime Cyberpunk: Edgerunners bylo pro Cyberpunk 2077 jako záchranný kruh. Pokud jste však čekali, že se brzy dočkáme oznámení druhé serie, asi teď budete trochu zklamaní. Edgerunners se už od začátku plánovalo jako jednorázovka.

I tak je ale překvapivé, že CD Projekt nezměnil své plány ani po tom, co se ukázalo, že anime jejich hře skutečně hodně pomohlo. Většina hráčů právě kvůli němu dala Cyberpunku druhou šanci a počty hráčů letí stále nahoru. Proč tedy CD Projekt nechce v trendu pokračovat?

(zdroj: Studio Trigger)

Je dost možné, že tohoto rozhodnutí teď studio částečně lituje.

Rádi bychom i v budoucnu pokračovali ve spolupráci s japonskými studii, protože jsme dostali velmi dobré ohlasy. Jen ale aby bylo jasno – Cyberpunk: Edgerunners bylo vždy plánováno jako pouze jedna serie.

Satoru Honma (CD Projekt Red)

Pokud navíc trochu sledujete Studio Trigger, můžete vědět, že přesně takto pracují. Jeho vedoucí chce vždy vytvořit serii, která vypráví strhující uzavřený příběh. Na pokračováních pak pracuje nerad.

CD Projekt ani Netflix určitě nečekali, že se anime Cyberpunk: Edgerunners uchytí tak dobře. Nedivil bych se proto, kdybychom Cyberpunk v nějaké formě ještě na Netflixu viděli.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours