Capcom registruje nové ochranné známky!

Estimated read time 2 min read

Když zabrouzdám v paměti a vzpomenu si na své začátky s Playstationem, tak se mi vybaví nespočet her, které bych rád viděl v Remake verzích pro Next-Gen konzole.

Dnes jsem objevil na Twitteru Capcomu velmi zajímavý tweet, který mě opravdu nenechává klidným. Capcomu se v posledních několika letech velmi daří – jen si vzpomeňme na jejich poslední herní pecky, jako je Monster Hunter World či Resident Evil 7, které si prodejně vedly neuvěřitelně dobře.

Dálším úspěchem jsou Remake verze dalších her Resident Evil, což jsou pro mě opravdu srdcovky a nejen pro mě, ale i pro ostatní srdcové hráče těchto titulů, což dokazují zisková „prodejní“ čísla – nejspíše proto Capcom registroval další nové ochranné známky.

Mezi nové ochranné známky patří Power Stone, Rockman, Darkstalkers a konečně pecka, kvůli které jsem tento článek začal psát – Dino Crisis. Věřím, že poslední dvě uvedené hry jsou přesně návrhem pro Remake, které fanoušci chtějí nejvíce.

Proč zrovna Dino Crisis? Původní verze byla pro Capcom kriticky i komerčně velmi úspěšná. Doufejme tedy, že to vývojáři z Capcomu dotáhnou do konce a my již brzy budeme držet v ruce remake Dino Crisis.

Zdroj: Capcom Twitter, dualshockers.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.