Borderlands 3 bude exkluzivně pro Epic Store

Estimated read time 2 min read

Nové Borderlands míří na Epic Store.

Nyní už smazaný Tweet z oficiálních zdrojů prozradil, že Borderlands 3 vyjde 13. září. Tweet byl velmi rychle smazán a tak můžeme předpokládat, že byl zveřejněn omylem. Internet je však jako černá díra a tak se screenshot samozřejmě zachoval.

Gearbox už několikrát použili slovo „mayhem“ při rozhovorech o Borderlands. Tweet tedy o hře přímo nemluví, ale asi si každý může domyslet, co je tím asi myšleno. To vývojáře zahnalo do kouta a tak prozradili, že se nové Borderlands opravdu chystá už na 13. září.

Mnohem zajímavější je ale jiný (taky už smazaný) post. Ten obsahoval několik vteřin herních záběrů a na jejich konci logo Epic Games Store. To ještě samo o sobě neznamenalo, že hra bude exkluzivitou.

Jenže tam nápovědy nekončily. K uniklému materiálu se vyjádřil i Randy Pitchford, vedoucí spolčnosti Gearbox. Ten řekl, že o veškeré vydání hry a její distribuci na platformy se stará 2K Games a Take-Two Interactive. Všechny stížnosti mají být prý směřovány na ně.

Pitchford dále řekl, že „exkluzivity nejsou problém, pokud přináší nějaké benefity a nejsou moc dlouho – třeba 6 měsíců.“ A to je už velmi těžké pominout. Nakonec vyšlo najevo, že Borderlands 3 opravdu bude exkluzivitou na Epic Store.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.