Animák Arcane ze světa League of Legends se odkládá

Estimated read time 2 min read

Na Arcane si musíme počkat až do příštího roku.

V říjnu 2019 nám bylo oznámeno Arcane, animovaná serie založená na světě hry League of Legends. Detailů jsme znali poměrně málo. Jediné, co nám Riot slíbili, bylo vydání v roce 2020. To však nikdo nemohl tušit, že svět zasáhne velká krize. Vydání se tak posouvá až na 2021.

Všichni v Riotu jsme velmi zklamaní. Opravdu jsme se těšili, ze vám Arcane představíme už tento rok. Naše nadšení pro příběh však muselo ustoupit před bezpečím celého našeho týmu. Nový plán tedy počítá s vydáním až v roce 2019. Pro více informací určitě sledujte naše sociální sítě.

Toto rozhodnutí je myslím pochopitelné. Pro kreativní vývoj je velkou komplikací, když se celý tým nemůže sejít v jedné místnosti. Internetový meeting určitě částečně situaci řeší, ale nikdy to nebude to pravé. Riot ale ujišťuje, že produkce Arcane se určitě nezastavila.

Víme, že tato zpráva asi nikoho nepotěšila. Z Arcane se ale pomalu stává opravdu parádní dílo a my se už nemůžeme dočkat, až vám jej představíme.

I přes tento fakt panuje v Riotu určitě dobrá nálada. Tento rok se jim podařilo vydat Valorant i Legends of Runeterra. Studio se i dál snaží být co nejvíce transparentní a o všem své fanoušky informovat. Kromě posunutého data vydání jsme se ale o Arcane nic nového nedozvěděli. Na to si asi musíme ještě počkat.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.