The Elder Scrolls Online zdarma až do 26. dubna!

Estimated read time 2 min read

Vyzkoušejte si známe MMO úplně zdarma.

Hra pro více hráčů The Elder Scrolls Online ze světa Bethesdy je na celý příští týden zdarma! Hráči si až do 26. dubna mohou vyzkoušet základní hru a velmi oblíbené DLC Morrowind.

V této verzi zdarma si budete moci zahrát za jednu ze 4 vybraných classs. Projít si budete moci všechny zóny základní hry, Skyrim, Hammerfell a lokace z rozšíření Morrowind. Celá akce jde samozřejmě ruku v ruce s množstvím slev na základní hru i její rozšíření. Hru si můžete pořídit za 5.99 euro nebo si koupit celý balíček The Elder Scrolls Online: Blackwood, který vás přijde na 14.49 euro. Tento balíček obsahuje všecha důležitá rozšíření.

Sleva má zároveň za úkol promovat nové rozšíření High Isle, které vyjde v červnu. Hráči v tomto rozšíření prozkoumají oblast, která ještě v žádné Elder Scrolls hře nebyla viděna, a dozví se zase trochu více příběhu.

Naposledy jsem se o ESO zajímal v roce 2014 při vydání. Tehdy však toho hra moc nenabízela. Nyní je toho ve hře mnohem víc a není tak problém se v ní ztratit i na dlouhé hodiny. Pokud jste tedy o hře přemýšleli, určitě si ji teď nezapomeňte vyzkoušet.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.