Tento realistický simulátor houbaření si zamilujete

Estimated read time 2 min read

Sbíráte houby a fotíte zvířata.

Možná se to nezdá, ale houbaření je velkou součástí herního světa. Houby využíváme na jídlo, vytváření lektvarů a jeden malý Ital po nich roste jako z vody. Morels: The Hunt je ale něco trochu jiného. Je to simulátor, kde se dostanete do role houbaře, který se prochází divočinou a hledá zajímavé houby. Prozkoumáte různá území USA, najdete všemožné houby a prožijete několik ročních období. Navíc vše můžete přímo ve hře fotografovat.

Podle oficiální stránky bude Morels: The Hunt obsahovat velmi realistické počasí. To se bude odvíjet od toho, v jaké oblasti zrovna budete. Sbírání hub a fotografování vám vydělá peníze, které pak utratíte v obchodě za vylepšení, jako lampu na noční výlety, pláštěnku, lékárničky nebo sprej proti hmyzu.

Pokud by vás sbírání hub už přestalo bavit, můžete si odemknout speciální mod, kde si zahrajete za jedno ze zvířátek. V traileru je jich opravdu hodně – ptáci, lišky, vlci, mýval a dokonce i aligátor!

Váš foťák je taky pořádné dělo. Je to klasický polaroid, se kterým si určitě užijete spoustu legrace. Morels: The Hunt by mělo vyjít na Steamu 15. října.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.