Tears of the Kingdom se bohužel DLC nedočká

Žádné nové DLC nás zřejmě nečeká.

Titul The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom se stal obrovským hitem. Možná si proto můžete myslet, že se dříve nebo později dočkáme nějakého DLC. To však Nintendo vylučuje. Vývojáři si myslí, že již není nic, co by do této hry mohli přidat.

Toto oznámení je docela překvapivé, hlavně kvůli tomu, že Breath of the Wild dodatečným obsahem nešetřil. Vyšel celý expansion pass, který hráčům nabídl mové režimy, trialy a samozřejmě spoustu nových předmětů.

Link
(zdroj: Nintendo)

Zelda však tímto dílem určitě nekončí. Je totiž dost možné, že Nintendo už teď uvažuje nad úplně novým dílem. Ten by pravděpodobně vyšel již na novém Nintendu, o kterém se v poslední době hodně spekuluje.

Pokud by vyšla nějaká nová Zelda, mohlo by to být opět pokračování Breath of the Wild, ale taky třeba úplně nová hra. Autoři této série se totiž snaží do nových titulů vždy přidat něco nového. Pokud ale nakonec opravdu nějaký další díl vyjde, budeme si na něj muset zřejmě nějakou dobu počkat. Tears of the Kingdom a Breath of the Wild mají mezi sebou rozestup 6 let. A jelikož novější z nich vyšel teprve v květnu tohoto roku, můžeme na nějaké pokračování v nejbližší době asi zapomenout.