Kdy se konečně začne pracovat na The Elder Scrolls 6?

Estimated read time 2 min read

Nové Elder Scrolls je stále ve fázi designu.

Před neuvěřitelnými 5 lety Todd Howard prozradil, že Bethesda pracuje na nové Elder Scrolls hře. Varoval však, že k vydání to bude trvat ještě spoustu let, protože ještě ani neexistuje technologie, která by hru zvládla. Před 3 roky (2018) pak byla hra oficiálně oznámena na E3.

Od prvních zmíněk tak uplynulo již spoustu let, ale bohužel to vypadá, že se situace moc nezměnila. Pokud se tak těšíte, že si nové Elder Scrolls již brzy zahrajete, raději trochu uklidněte svá očekávání. V rozhovoru pro The Telegraph totiž Bethesda řekla, že stále teprve pracují na technologii, která je pro hru potřebná.

Zmíněnou technologií je Creation Engine 2. Ten se prý bude muset pro The Elder Scrolls 6 rozšířit. Engine však byl již využit při tvorbě RPG Starfield a Howard důsledně varoval, že se Bethesda zatím zaměřuje právě na tento titul. Nové Elder Scrolls je tak stále pouze ve fázi designu.

Starfield očekáváme v listopadu 2022 a je tak jasné, že The Elder Scrolls 6 vyjde až později. Je taky dost možné, že to bude trvat ještě dalších několik let.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.