Stav remaku Knights of the Old Republic je stále záhadou

Estimated read time 2 min read

O Knights of the Old Republic stále nevíme vůbec nic.

Jak to vypadá s remakem Star Wars: Knights of the Old Republic? Pracuje se na něm nebo byl pomalu a potichu zrušen? Fanoušci Star Wars her si tuto otázku nyní kladou asi docela často. Zatím jsme totiž slyšeli spíše špatné zprávy a nebylo by proto vůbec překvapivé, kdyby vývojáři remake zrušili úplně.

První dobrou příležitostí zjistit více byla květnové konference vedení Embracer Group. Všechny otázky na remake KOTR však odmítli komentovat. Stejná situace pak nastala při prezentaci finančních výsledků.

Pokud tedy stále doufáte, že hra přecejen vyjde, raději trochu uklidněte svá očekávání. Je dost možné, že se na ní už ani nepracuje. To jsou samozřejmě jen spekulace. Může to také být přesně naopak. Pokud ale neexistují žádné dobré zprávy, ani investoři určitě nebudou chtít projekt dále držet nad vodou.

Mlčení Embracer Group situaci rozhodně nepřispívá. Můžeme očekávat, že v dohledné době se o hře určitě nic nového nedozvíme. A stažení teaseru z roku 2021 také většina lidí nevnímá zrovna pozitivně. Trochu světla do situace mohou přinést společnosti Lucasfilm a Sony, jenže ani ti situaci nekomentují. Jak to tedy s Knights of the Old Republic dopadne? Zatím to vypadá dost špatně…

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours