Speaking Simulator je skvělá hra pro zamlklé introverty

Estimated read time 2 min read

Dokážete proniknout do lidské společnosti?

Speaking Simulator nesmíte brát moc vážně. Jde o vtipnou hru ve stylu Goat Simulatoru. Tématicky (i hratelně) je ale velmi zajímavá. Hrajete za robota, který se snaží infiltrovat lidskou společnost skrz obyčejné konverzace. Pomocí kláves WASD ovládáte váš jazyk a myší pohybujete čelistí. Možná to zní jako nějaká blbost, ale nenechte se odradit a hru určitě vyzkoušejte!

Cesta za světovou nadvládou začíná docela jednoduše. Musíte zvládnout první rande, pracovní pohovor a podobné věci, které si téměř každý člověk musí jednou prožít. Pokud jde vše dobře, dostanete se do situací, kde na vás bude zírat spoustu lidí a to už je o nervy. Váš robot má však jeden problém – je velice nervózní a stydlivý. Pokud tedy zajdete moc daleko, váš obličej se začne rozpadat a nakonec úplně exploduje.

Vývojáři svůj simulátor okomentovali nějak takto:

Slova jsou něco, co lidé berou jako samozřejmost. Když jsme začali pracovat na Speaking Simulatoru, došlo nám, že samotné vytváření slov a zvuků je hrozně vtipný a nechutný proces. Pro komedii tedy jako stvořený.

Mluvení ale nebude váš jediný problém. Budete se muset naučit třeba usmívat nebo udržovat přípustný oční kontakt. O divné a trapné situace tedy nebude nouze.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.