Robocop: Rogue City sklízí nečekaný úspěch

Estimated read time 2 min read

Nacon si vydání Robocop: Rogue City moc chválí.

Nacon oznámil, že Robocop: Rogue City je snad nejlepší start hry, jaký kdy zažili. Jen první dva týdny přilákaly asi půl milionu hráčů.

O hře je dost těžké mluvit. Je krásnou ukázkou toho, že i trochu slabší hry s trochu menším rozpočtem mají na trhu své místo a hráči je dokáží ocenit. Recenze se různí. Většinou hráči chválí bohaté přestřelky, ale příběh popisují spíše jako dost obyčejný a jednoduchý. Na Metacritics Robocop drží hodnocení 75, což vůbec není špatné.

(zdroj: Nacon)

Nacon udělal dost odvážný krok, když Robocopa vydali ve stejnou dobu jako Modern Warfare 3, které mělo žánru stříleček dominovat. Ukázalo se ale, že krok se vyplatil a ikdyž Nacon rozhodně není Activision, tržby byly vysoké. Menší vydavatelé tak stále mají své pevné místo na trhu, které poslední dobou navíc dost posiluje.

Teď se proto ptáme, jestli poněkud nečekaný úspěch této hry otevírá další možnosti i do budoucna. Může to být nějaké rozšíření, pokračování nebo třeba jen New Game+, kterou by hráči podle recenzí jistě uvítali.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours