Poslední Easter Egg ze Zaklínače trvalo odhalit 7 herních let!

Estimated read time 3 min read

Ve hře je ještě stále co objevovat.

Jak se zdá, Zaklínač 3 ještě neřekl své poslední slovo. Designer Philipp Weber se zmínil o malém easter eggu v Blood and Wine DLC, který zahrnuje postavu Vivienne.

Jsem zvědavý, kdy odhalí poslední tajemství od Vivienne.

Philipp Weber

Fanoušci se tohoto malého tipu velmi rychle chytili a Webera se na něj zeptali při charitativním livestreamu. Prozradil jen, že musí „cestovat na Skellige“ a „jít trochu dál“. A zde na scénu přichází YouTuber xLetalis, který konečně tajemství odhalil i anglicky mluvícímu světu. To říkám hlavně proto, protože již v roce 2020 se o easter eggu zmiňuje německy mluvící stránka GameStar. Mnoho lidí však o tomto příběhu nemělo ani ponětí (hlavně kvůli jazykové bariéry).

Právě teď bych vás rád varoval, že další text bude obsahovt spoilery na jistý úkol z DLC Blood and Winde. Ještě jste pořád tady? Dobře! Během vedlejšího úkolu The Warble of a Smitten Knight se Geralt potká s prokletou Vivienne de Tabris. Kletba ji poamlu přeměňuje v ptáka a aby své měnící se tělo zakryla, byla nucena využít zaklínadla. Jak se po chvíli dozvíte, je hned několik způsobů, jak tuto kletbu prolomit. Jedna z nich souvisí s ptačím vejcem. Tato možnost však může způsobit, že Vivienne za sedm let umře.

Pokud vás něco takového nezastaví a zvolíte tuto možnost, Vivienne je opravdu kletby zbavena. Svůj čas chce využít k procestování celého světa. Nejprve navštíví Novigrad a pak Skellige. Občas se však do finální fáze nedostane, protože se má zabydlet ve stejném pokoji, kde nocuje i Yennefer. Záleží tedy i na tom, jak daleko jste s hlavním příběhem.

Youtuber xLetalis si trochu vypomůže konzolovými příkazy a Vivienne se skutečně přesune do Skellige. Poté už jen stačí změnit čas tak, aby uplynulo sedm let. Když pak Vivienne přijdete navšítivt, zjistíte, že orpavdu padla mrtvá. Dopadlo to tedy přesně tak, jak ji Geralt varoval.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.