Fortnite vypíná stavění

Estimated read time 2 min read

Právě teď je dobrý čas si hru vyzkoušet!

Stavění se už zdá jako nedílná součást Fortnite. Některé hráče však tato mechanika od hraní spíše odrazuje. Propast mezi hráči, co by si hru chtěli zahrát poprvé a hráči, kteří dokáží postavit obrovskou věž v jedné vteřině je bohužel moc velká. Již dlouho se proto navrhuje, aby Fortnite zavedl i mod, kde bude stavění vypnuto. A nyní se to konečně vyplnilo!

Všechno je samozřejmě vysvětleno v příběhovém traileru. Přišla Doctor Slone a dematerializovala všechny hráčské stavby. Pak se však objevil Doctor Strange a spoustu dalších postav. Raději vysvětlení přenechám někomu jinému.

Jak to tedy teď bude probíhat? V kompetitivním modu a arenách stále stavění zůstane. Změna se týká pouze úplně defaultního modu, kde se stavění vypíná. Místo dřevěných zdí teď hráči dostanou ještě jeden štít přes svůj obyčejný štít a nějaké movement upgrady. Díky toho teď hráči budou mnohem více využívat dopravní prostředky a do hry přibudou i nástroje na opravu. A neobejdeme se samozřejmě i bez pár nových zbraní.

Jak tedy můžete vidět, celý proces vypnutí stavění je promyšlený. Fortnite je jedna z těch her, která si s občasnou změnou rozhodně ví rady. A pokud se tato změna uchytí, vůbec bych se nedivil, kdyby se z ní stal stálý herní mod.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.