Pořiďte si custom fidget spinner klávesy

Estimated read time 2 min read

Vaše klávesnice ještě nikdy nebyla tak cool!

Pamatujete si na fidget spinnery? Ty malé a trochu hloupé plastové hračky, které vzaly celý svět útokem někdy na začátku roku 2017? Ten, kdo si svůj fidget spinner přinesl do školy, byl asi tak na týden nejvíc cool kid v celém okolí. Přiznejte to, říkali jste, že jsou hloupé, ale stejně jste si jeden chtěli koupit.

Tak teď už si snad pamatujete. A teď si tu skvělou mánii může zopakovat v trochu originálním stylu! Právě teď můžete na Massdrop ušetřit asi 200Kč na fidget spinner klávesách pro svou stylovou svítící RGB klávesnici. Už nikdo nezmáčkne escape tak stylově, jako právě vy! Jen si to předstadstavte. Hrajete svou oblíbenou hru, vedle na stole mountain dew a vy jen protáčíte svou novou fidget spinner miniaturu až do zblbnutí. Chicken dinner ještě nikdy nechutnala tak dobře!

Na chvilku ale mluvme vážně. Jde sice o velmi „podivný“ nápad, klávesy však vypadají docela dobře a stylově. Vybrat si můžete z velké škály barev. Mým favoritem je asi Cheetah nebo Watermelon.

Nemáte ještě pro kamaráda žádný vánoční dárek? Tak co třeba pořídit stylový fidget spinner? Akční cena je samozřejmě součástí Black Friday a nebude tu navždy. Pokud vám však custom fidget spinner klávesy nevoní, mohu doporučit nějakou z těchto skvělých nabídek na Steam Autumn Sale.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.