Nejlepší nabídky na Steam Autumn Sale

Estimated read time 2 min read

Ušetříte i na těch největších novinkách!

Tak je to tu zase. Nastal podzim a ceny her padají stejně jako listí ze stromů. Steam Autumn Sale je tady!

Rovněž se taky vrací soutěž Steam Awards, která se teď stává už téměř samozřejmou záležitostí. Své oblíbené hry můžete nominovat hned v několika kategoriích, které jsou někdy až velmi podivně pojmenovány. Tentokrát to však není až tak šílené. Minulý rok jsme měli někdy docela problém nominovat hry do kategorie, jako třeba Whoooaaaaaaa, Dude! 2.0 nebo Mom’s Spaghetti. Tyto ceny se drží více při zemi s ocenním, jako Hra Roku, Nejlepší Vývojář a Nejlepší s Přáteli. Můžeme ale najít i zajímavou kategorii s názvem Stroj Roku. Co tedy nominvat právě sem? Stačí zapřemýšlet o hře, ve které si zahrajete za robota, vystupuje nějakým způsobem robot nebo vlastně má alespoň něco společného s mechanickou součástkou.

Nominace her, hraní her a psaní recenzí vám vytvoří odznaky, které si můžete vylepšovat s postupem slev. Specifické informace se dozvíte přímo na Steamu.

Myslíte si, že to zase budou jedny z  těch nezajímavých slev? Tak to jste na omylu! Hlavní stránka říká, že ve slevě je momentálně 14 303 her. Je toho opravdu hodně a vybere si snad každý, od indie titulů až po nejnovější hry tohoto roku. Podívejte se sami. Stačí si otevřít svůj seznam přání. Garantuji vám, že alespoň pár her bude mít nižší cenovku. Třeba na mém seznamu svítí skoro každá cena zeleně. Možná je čas nakoupit kamarádům nějaké ty vánoční dárky!

Zajímají vás ty nejlepší slevy? Pokračování na další stránce!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.