Scénář 3. serie Zaklínače je už skoro hotový

Estimated read time 2 min read

Vydání je ale v nedohlednu.

Producent Lauren Schmidt Hissrich řekl v rozhovoru pro TechRadar, že scénář třetí serie je už téměř dokončený. Navíc pak prozradil, že celá serie bude založená na jeho nejoblíbenější knížce.

Konkrétně se jedná o druhou zaklínačskou novelu Time of Contempt. Tu předcházelo Blood of Elves a dvě krátké povídky, které jsou základem pro první dvě serie. Hissrich pak dále říká, že se určitě máme na co těšit. Scénář prý vypadá dobře a v rukou správných režisérů z něj prý vznikne něco opravdu velkého.

Jestli se třetí serie začne natáčet už začátkem roku 2022, mohla by se objevit rychleji než serie druhá. To však za předpokladu, že nenastanou žádná zdržení. Jelikož je však Covid stále velkým faktorem a natáčení ještě ani nezačalo, je dost možné, že si opět počkáme asi 2 roky. To by třetí serii posouvalo někdy na prosinec 2023. A jelikož se na rok 2022 plánuje prequel Blood Origin, je dost možné, že Netflix nechá hlavní serii na rok odpočinout.

Již dříve jsme se dozvěděli, že je v plánu celkem 7 serií. Pokud nedojde k nějakým výraznějším omezením, znamenalo by to, že poslední serie by měla vyjít někdy v roce 2031. To je celkem 12 let od vydání serie první.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.