Nové řady televizorů TCL 4K QLED pro rok 2022 s herním režimem Game Master

Estimated read time 4 min read

Televizory TCL jsou oficiální značkou televizorů herní série Call of Duty®.

Řada TCL 4K QLED TV P73 Googgle TV přináší ohromující, vysoce kvalitní filmový zážitek s dynamickým zobrazováním pohybu a také pohlcující zvuk. Nové televizory podporují Dolby Vison, pokročilou zobrazovací technologii, která kombinuje HDR (high dynamic range) a možnosti pro zobrazení živých jasných barev, a poskytuje ultra jasnou obrazovou kvalitu s jedinečným jasem, kontrastem, barvami a detaily. TCL P73 podporuje také Dolby Atmos, technologii, která umísťuje zvuk do multidimenzionálního prostoru a posazuje uživatele doprostřed sportovního přenosu, televizního pořadu, filmu nebo video hry. Díky Dolby Atmos je zvuk překvapivě realistický, zaplňuje celý prostor pokoje s neuvěřitelnou jasností a odhaluje dosud neslyšené zvukové detaily.

Vedle technologie Wide Color Gammut s více než miliardou barev, řada P73 využívá Motion Clarity, technologii pro zpracování obrazu v pohybu, která zajistí ostřejší, nerozmazaný a stabilní obraz a zvuk během sportovních přenosů a u akčních filmových scén s rychlým pohybem. Výsledkem je pohlcující zážitek.

Pro dosažení skvělé kvality obrazu a optimalizovaný výkon pro hraní her je důležité mít televizor s rychlou odezvou. Proto má TCL P73 technologii Game Master a současně nabízí HDMI 2.1 pro kompatibilitu s novou generací herních konzolí. Dále je k dispozici funkce ALLM (Auto Low Latency Mode), která umožňuje herním konzolím a grafickým kartám počítače přepínat televizor automaticky do herního režimu a zajistit odezvu nižší než 15 ms. Proto jsou také televizory TCL oficiálním televizorem herní série Call of Duty®.

TCL P73 bude k dostání od dubna 2022 ve velikostech 50″, 55″, 65″, 75’’ a 85″.

Řada TCL 4K QLED TV C63 přichází s platformou Google TV, což znamená, že uživatelé získají stovky a tisíce možností pro digitálního obsah, který je generován streamovacími službami.

4K QLED TV C63 posouvá technologii Quantum Dot na novou úroveň v 100% objemu barev. Tato řada přináší vysokou hodnotu všem, kdo chtějí vysokou kvalitu a interaktivní domácí zábavu jako součást digitálně propojeného a chytrého životního stylu.

Pro zážitek na úrovni skutečného kina poskytuje řada TCL C63 výjimečný a pohlcující zvukový zážitek pódiového audio systému a nechává zvuk šířit třemi rozměry. Reproduktory Onkyo s podporou Dolby Atmos přehrávají zvuk ve více rozměrném prostoru a posazují diváka doprostřed oblíbeného sportovního utkání, televizního pořadu, filmu nebo video hry.

Díky technologii Game Master dokáže TCL C63 optimalizovat obrazovku televizoru pro režim hraní video her. Pro skvělé hraní her je důležité používat televizor optimalizovaný pro hraní her s rychlou odezvou. HDMI 2.1 zajišťuje kompatibilitu s nejnovější generací herních konzolí a umožňuje funkce, jako je ALLM (Auto Low Latency Mode) pro herní konzole nebo pro grafické karty počítače, které dovolí automaticky přepnout do herního režimu a poskytnout minimální prodlevu zobrazení.

Konečně řada TCL C63 využívá technologii Motion Clarity pro čistý a plynulý obraz a vylepšené zobrazení pohybu, ať už je obnovovací frekvence zdroje 50 nebo 60 Hz. Proprietární software TCL MEMC vstupuje do hry v případě sledování sportovních přenosů, filmů s rychlými akčními scénami nebo hraní video her a napomáhá omezovat rozostřená rychlých scén a snižovat stopu pohybu na minimum.

TCL C635 bude dostupná od dubna 2022 ve velikostech 43″, 50″, 55″, 65″ a 75″.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.