World of Warcraft mod do Sims 4 přidává novou kariéru válečníka

Estimated read time 2 min read

Za Hordu život položím!

The Sims 4 je opravdu populární hra a proto do ní vznikají všemožné mody, ze kterých jde někdy až hlava kolem. Můžete si stáhnout nábytek inspirovaný Falloutem nebo oblečení z Game of Thrones. Pro ty náročnější je tu třeba mod, který z vašeho simíka udělá seriového vraha. Modder N.Blightcaller nám nyní představil další novinku – mod, který dovolí simíkům vstoupit do Hordy, armády z World of Warcraft.

Tenhle karierový mod má dvě varianty. Ta hlavní je samozřejmě větší a mnohem „autentičtější.“ Potřebujete k ní však několik DLC (kvůli speciálním dovednostem) – Get To Work, Get Together, Outdoor Retreat a Spa Day. Nejdřív jsou docela nepotřebné, ale při postupu kariérou se stávají nutností.

Postup kariérou je docela jednoduchý. Začínáte jako scout a postupně se vypracujete nahoru. K tomu je potřeba vylepšovat dovednosti, jako vaření, fitness, malování, logiku nebo charisma.

Co dělá „For the Horde“ mod zajímavý a jedinečný oproti ostatním je fakt, že vaše kariéra se nezastaví na 10. povýšení. Jakmile dostanete rank šampiona, máte na výběr ze dvou dalších cest. Může se z vás stát Warchief of the Horde nebo Champion of Azeroth. Každý z nich má pak svůj postup a cíl.

Pokud jste fanouškem World of Warcraft a občas si zahrajete The Sims 4, tenhle mod je zkrátka nutností. The Sims 4 je navíc momentálně na Originu úplně zdarma. Tak berte dokud je čas!

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.