Muž vykrádal banku s maskou Sonica

Estimated read time 2 min read

Gotta Go Fast!

Všichni známe Sonica a jeho lásku ke sbírání pokladů. Těch nasbíraných prstýnků musí být určitě hodně. Florida si však zažila trochu jiného Sonica – muž s maskou modrého ježka na obličeji se pokusil vykrást banku.

Incident se stal 2. února 2022. Zamaskovaný muž vstoupil do banky s kladivem a dožadoval se peněz. Policie obdržela hlášení o loupeži asi v 16:20 místního času. Jakmile muž zaútočil kladivem na sklo přepážky, byl napaden jedním ze zaměstnanců. Zloděj pak zpanikařil a ze scény utekl. Policie tak dorazila, když už muž utíkal po svých. Zdá se, že i metodou útěku se chce Sonicovi podobat.

Jak se později ukázalo, banka žádné škokdy nezaznamenala, žádné peníze nebyly ukradeny a nikdo nepřišel k úrazu. Jediné co tak zůstává je pachatel, který je pro policii zřejmě moc rychlý. Podle vedení banky však složky zákona po muži stále pátrají.

Mě teď ale spíš zajímá, jak můžeme vědět, že to není jen další Eggmanův plán, jak Sonicovi trochu zavařit. Druhý film se už řítí do kin a je tak možné, že chce svému nepříteli trochu snížit popularitu.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.