Mechanická a přesto tichá! Genesis Thor 303 TKL Silent Switch je herní mechanická klávesnice s tichým provozem

Estimated read time 4 min read

Spínače Outemu Peach Silent pro tiché hraní nyní i u klávesnice Genesis Thor 303

Genesis rozšiřuje svoji řadu herních mechanických klávesnic THOR 303 TKL. Nyní je tato klávesnice vybavena výměnnými spínači Outemu Peach Silent s extrémně rychlou odezvou, tichým provozem a životností až 50 milionů kliknutí. Díky použití spínačů Outemu Peach Silent se značce Genesis podařilo navrhnout mechanickou klávesnici, která je o 20 % tišší, než u klávesnic s tradičními spínači Outemu Brown.

Tichý provoz, tedy i tiché hraní, není jedinou výhodou Outemu Peach Silent. Tyto spínače se vyznačují také rychlou odezvou, velmi nízkým bodem aktivace kliknutí 2 mm a potřebným tlakem pouhých 40 g. Výsledkem je, že počítač zaregistruje akci mnohem rychleji než u membránových ekvivalentů. Odolné hliníkové šasi v kombinaci s plným RGB podsvícením a efektem PRISMO zaručuje odolnost a pohodlí i při těch nejdelších herních sezeních.

Technologie Hot Swap je velkou předností modelů řady Thor 303 TKL. Umožňuje okamžitou výměnu spínačů bez nutnosti pájení a technických znalostí. Zvládne ji každý uživatel. Stačí pouze vytáhnout spínač pomocí přiloženého klipového kovového nástroje a vložit nový. To umožňuje plně přizpůsobit parametry klávesnice individuálním preferencím a prodloužit její životnost.

Nový model mechanické klávesnice řady Thor 303 TKL se vyznačuje vylepšenými stabilizátory, které díky svým vlastnostem a kvalitnímu mazání zajišťují tichý provoz, a ještě plynulejší pohyb klávesy. K dispozici je také speciální protiprachový kryt, který chrání spínací mechanismus a prodlužuje jeho životnost.

Klávesy použité u Genesis Thor 303 TKL mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s technikou „Double Injection“ a pevným hliníkovým krytem znamená dlouholetou životnost. Klávesnice je vybavena také mnoha dalšími funkcemi, jako jsou N-Key Rollover (plný Anti – Ghosting), možnost uzamknout klávesy Windows a dokonce i pokročilé světelné efekty RGB Prismo Effect.

Thor 303 TKL má navíc speciální software, který umožňuje plně přizpůsobit nastavení zařízení, jako je oblíbený režim osvětlení RGB, sestavení smrtící kombinace kláves nebo nastavení maker a jednotlivých profilů. Díky vestavěné paměti si zařízení zapamatuje všechna nastavení, což znamená, že ani po připojení klávesnice k jinému zařízení, není nutné klávesnici znovu nastavovat.

Mechanická klávesnice Genesis Thor 303 TKL Silent Switch je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 990 Kč.

https://genesis-zone.com/product/thor-303-tkl-silent-switch

Technické specifikace:

Komunikace: Kabelové připojení
Rozhraní: USB
Typ: Herní
Layout: US
Mechanismus kláves: Mechanický
Typ spínače: Outemu Peach Silent
Typ klávesnice: TKL
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 25
Délka kabelu: 180 cm
Počet tlačítek: 87
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních tlačítek: 11
Životnost kláves: 50 mil.
Frekvence vzorkování: 1 000 Hz
Bod aktivace: 3,3 mm
Aktivační síla: 40 g
Doba odezvy: 1 ms
Nízkoprofilová klávesnice: Ne
Podporované operační systémy:
Android/Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8
Software: Ano
Hardwarové požadavky: Zařízení s portem USB-A
Technologie tisku na klávesnici: Dvojité vstřikování
Vestavěná paměť: Ano
Profil přepínače: Vysoký
Standardní rozložení: ANSI-ISO
Materiál: ABS, Hliník

Funkce:
Dostupná makra
Dostupné profily
Vyměnitelné spínače „HOT SWAP“
Záznam maker: Ano
Anti-ghosting: Ano
Konektory: USB typu A
Barva: Černá
Napájení: USB (5V)
Dodávané příslušenství: 2 náhradní mechanické spínače, klip
Délka: 355 mm
Šířka: 136 mm
Výška: 36 mm
Hmotnost: 865 g

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.