Kupte si vlastní Lady Dimitrescu za 1 500 dolarů

Estimated read time 2 min read

Celkově bylo vyrobeno pouze 766 kousků.

Všichni milují Lady Dimitrescu. Tato vysoká dáma z Resident Evil Village okouzlila snad celý internet. Ikdyž o některých představách se snad ani nehodí mluvit ve slušné společnosti. Nyní však 766 šťastlivců bude mít možnost pořídit si rovnou svou vlastní sošku Lady Dimitrescu s výškou okolo 90 cm!

Jedná se samozřejmě o licencovaný produkt od výrobce PureArts, který dříve dělal podobná díla pro Assassin’s Creed nebo Cyberpunk 2077. Lady Dimitrescu může mít v ruce jak své dlouhé drápy tak velmi elegantní držák na cigaretu. K tomu pak ještě snímatelný klobouk a šaty šité přímo na míru.

Předprodej je již teď otevřen na stránkách PureArts a cenovka je 1 500 dolarů, tedy asi 36 tisíc korun. Vyrobeno bylo 100 speciálních edic, ke kterým navíc dostanete i repliku klíče. Těchto 100 je již bohužel vyprodáno, ale stále si můžete koupit jednu z 666 kopií bez klíče.

Jak je vidět, žijeme v době, kdy se někteří sběratelé nebojí utratit velké peníze za sběratelské předměty. Lady D bude určitě velmi dobrou ozdobou nejednoho herního doupěte.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.