Riot se chystá zvednout cenu mikrotransakcí v League of Legends

Estimated read time 2 min read

Hráči League of Legends budou muset sáhnout trochu hlouběji do kapsy.

Riot oznámil, že mají v plánu velmi brzy zvednou cenu in-game měny. Od 19. srpna by se měly ceny zvednout v téměř všech regionech, kde je hra momentálně k dispozici. A důvod? Těch uvádějí hned několik – inflace, udržení férových cen, konzistence mezi jinými tituly nebo třeba zvýšení celkových nákladů.

Dále pak uvádí, že ceny zkoumají pravidelně a změny se většinou projeví vždy jen v některých regionech. Tentokrát se ale zjistilo, že se ekonomika změnila v globálním měřítku a je potřeba na tyto změny patřičně reagovat. Ještě před touto změnou Riot plánuje promo akce, jako třeba dvojnásobný počet mincí za každý nákup. Od 19. srpna pak ceny poskočí na nové cifry.

(zdroj: Riot Games)

Všechny změny pro náš region si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Jak je vidět, my jsme na tom pořád lépe, než třeba UK region. Dá se ale říct, že podle tabulky bude v cenách asi 10% nárůst.

Není však všem dnům konec. Třeba předplatitelé Game Passu budou mít všechny LoL šampiony i Valorant agenty zdarma se svým předplatným. Žádné zvýšení ceny nikdy není populární, ale Riot se snaží, aby díky různým balíčkům hráči nepoznali velký rozdíl.

Kromě toho pak Riot uvádí, že by momentálně chtěli hru trochu více zpomalit. A jelikož měl Arcane dost velký úspěch, je asi jasné, že se počítá i s pokračováním.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.