Resident Evil: Village bude obsahovat i multiplayer deathmatch

Estimated read time 2 min read

RE:Verse bude ke hře zdarma.

Během livestreamu odhalil Capcom nové záběry z Resident Evil: Village a k tomu ještě nový multiplayerový mod RE:Verse, který ke hře dostanete zdarma.

RE:Verse však nemá s Village zrovna moc společného. Jde spíše o malou oslavu na 25. výročí Resident Evil. Zahrajete si za oblíbené postavy, které se střetnou v modu deathmatch. Zajímavé je, že pokud zemřete, stane se z vás biozbraň a můžete se svému nepříteli pomstít.

Pohled přes rameno sice není v multiplayerových hrách nic moc, ale třeba se to Capcomu povede, protože s pohledem ze třetí osoby má už dost bohaté zkušenosti. Nepotřebné multiplayer mody můžou být někdy vlastně docela zábava.

Do bety RE:Verse už se můžeme nějakou dobu hlásit, ale až teď se zjistilo, o co vlastně jde. Pořád se můžete zapsat, ale raději si pospěšte, protože první kolo testování začíná už 27. ledna.

Dále jsme se dozvěděli, že Village vyjde 7. května (a s ním pravděpodobně i RE:Verse). Zatím se neví, jestli se bude hra prodávat i samostatně, ale moc šancí tomu nedávám.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.