Jak si zahrát de_dust2 ve Fortnite

Estimated read time 2 min read

Dříve nebo později se prostě tohle stát muselo

V momentě, kdy byl představen Fortnite Creative, bylo jen otázkou času, než někdo přetvoří známý de_dust2 z Counter Striku. Je to jakýsi vstupní test všech level editorů a Fortnite v tomto testu obstál.

Uživatel Redditu VariousPurple kompletně přetvořil celou mapu ve Fortnite stylu. Jeho projekt dostal od Epicu zelenou a byl mu přidělen kód, díky kterému si můžou level najít i jiní hráči. Jestli si chcete Fortnite Dust 2 vyzkoušet, stačí zapnout creative mode, podívat se do výběru „featured“ a změnit kód, zadat číslo „1068-0274-9341“ a teleportovat se pryč.

Jestli si chcete zahrát opravdový zápas na Dust 2, budete muset odejít z creativu do nastavení hry. Doporučuji však nejdřív si mapu pěkně projít a podívat se na tento docela povedený výtvor. Po mapě se válí zbraně, bedny obsahují náboje a není povoleno žádné stavění nebo sbírání surovin. Pokud vás tedy Fortnite neláká kvůli systému stavění, tohle je skvělá příležitost, jak si zahrát s kamarády nějaký ten odpočinkový deathmatch. Žádné malé děti se vás určitě nebudou snažit chytit do svých pastí.

Samotná mapa využívá snad to nejlepší, co momentálně creative může nabídnout. Velikost je samozřejmě trochu mimo, ale celkově mapa působí věrohodně. Vše co na Dust 2 nesmí chybět tam je!

Toto je velmi dobrá zpráva pro Fortnite creative mode. Na Redditu se začínají objevovat pořád lepší a lepší výtvory, třeba Stark Tower vytvořená do reálné velikosti. Navíc se blíží vánoční sezóna a to určitě dá všem odhodlaným tvůrcům spoustu času přetvořit své ostrovy k dokonalosti. Některé z nich budeme moci vidět již brzy v nové oblasti „The Block,“ kde bude Epic postupně rotovat své oblíbené výtvory komunitních tvůrců.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.