Hraj jako opravdový profesionál

Estimated read time 5 min read

Myš Krypton 770 je nový top model značky Genesis se snímačem PixArt PMW 3360

Profesionální hráči používají jen to nejlepší vybavení, které jim umožní naplno využít svůj potenciál a které je nezklame i v těch nejsložitějších herních situacích. S ohledem na tuto skutečnost přináší značka Genesis na trh svůj top model počítačové myši Krypton 770, která úspěšně konkuruje modelům těch nejprestižnějších značek.

Hraj jako ještě nikdy předtím

Krypton 770 má všechny vlastnosti, které od myši očekává každý profesionální hráč. K přednostem této myši patří: extrémně rychlý a precizní snímač PMW3360, ergonomický tvar, komfortní boční rukojeti s vysokou přilnavostí, nízká hmotnost, ultra rychlé kluzné plochy, odolné spínače tlačítek s rychlou odezvou, software s možností přizpůsobení funkcí myši a chirurgicky přesné zpracování komponentů. Výjimečný herní snímač PMW 3360 se srdcem vítěze Nejdůležitějším prvkem profesionálních herních myší je snímač. Proto je Krypton 770 vybaven snímačem PMW 3360 od firmy PixArt. jedním z nejlepších herních snímačů dostupných na trh. Tento snímač umožňuje extrémně rychlé a precizní pohyby, dále nabízí možnost nastavení rozlišení v rozmezí od 100 do 12 000 DPI.

Individuálně lze přednastavit až šest hodnot, mezi kterými lze přepínat během hraní pomocí tlačítka změny DPI. K tomu snímač nabízí zrychlení 50 G, rychlost zpracování 12 000 FPS a rychlost sledování kurzoru 250 ips. Naprogramovaná pro vítězství Žádná profesionální myš se neobejde bez pokročilého softwaru. Je tomu tak i v případě myši Genesis Krypton 770. Software umožňuje nahrávání maker a přiřazení libovolných funkcí ke každému ze sedmi tlačítek myši, ale také poskytuje až jedenáct režimů podsvícení s možností výběru oblíbené barvy z palety RGB (16 milionů barev). Pokud by vám to nestačilo, tak software umožňuje mnoho dalších nastavení, jako jsou: citlivost kurzoru, rychlost dvojitého kliknutí, rychlost rolování a jiné. Navíc všechna uložená nastavení si myš zapamatuje díky integrované paměti, což umožňuje připojení myši k jinému počítači bez nutnosti instalace softwaru a opětovného provedení individuálního nastavení.

Odolné spínače a komponenty Spolehlivý provoz zaručují odolné spínače tlačítek značky OMRON s životností až 20 milionů kliknutí a také opletený textilní kabel a kvalitní zpracování komponentů. Křivky, do kterých se zamiluješ Ideální křivky jsou druhou nejdůležitější vlastností profesionální herní myši, hned po výkonném snímači. Designeři myši Krypton 770 si dali mimořádně záležet na tom, aby každá část myši byla správně vyprofilovaná a zajistila co nejúčinnější uchopení a komfort během herních bitev. Kromě ideálních křivek, má tato myš také gumové boční úchopy, které zvyšují komfort a přilnavost během používání. Pokud k tomu přidáme nízkou hmotnost (jen 95 g), nezbyde vám nic jiného, než se do ní zamilovat. Díky těmto vlastnostem budete moci pohybovat myší rychleji a přesněji. Kdo jednou tuto myš vyzkouší, nebude chtít už nikdy žádnou jinou.

Praktická karta Ninja Wallet jako dárek Každá myš Krypton 770 obsahuje v balení výjimečný dárek, který potěší každého hráče. V balení naleznete kovovou kartu Ninja Wallet, která je nejen zajímavým kouskem pro každého sběratele, ale je i praktická a funkční, což vám může pomoci v nejedné situaci. Toto multifunkční zařízení obsahuje mimo jiné: otvírák na konzervy a lahve, šroubovák, maticový klíč, pravítko nebo rozřezávač listů a kartonů.

Shrnutí:

– jeden z nejlepších herních senzorů na světě PMW3360 – 6 úrovní změny DPI „On-The-Fly“ – pokročilý software – integrovaná paměť – rozlišení 100 – 12 000 DPI (možnost nastavení po 100 DPI) – 7 programovatelných tlačítek – odolné spínače tlačítek značky Omron s životností 20 milionů kliknutí – nastavitelná rychlost snímkování – ukazatel profilu – ergonomický tvar a gumové boční rukojeti – vysoce kvalitní ultra rychlé kluzné plochy – RGB podsvícení s efektem Prismo – 11 režimů podsvícení – nízká hmotnost, pouze 95 g – praktická karta Ninja Wallet jako dárek

Technické údaje a data:

Počet tlačítek: 7 Počet programovatelných tlačítek: 7 Senzor: optický, PMW3360 Rozlišení: 100 – 12 000 DPI (bez interpolace) Snímkování: 1 000 Hz Odezva: 1 ms Maximální rychlost zpracování dat: 12 000 FPS Maximální zrychlení: 50 G Maximální rychlost sledování kurzoru: 250 ips Konektor: USB 2.0 Délka kabelu: 180 cm Komunikace: Kabelová Podporované operační systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac, Linux, Android Další funkce: Funkce Plug & Play Šířka: 69 mm Výška: 43 mm Délka: 130 mm Hmotnost (bez kabelu): 95 g Software: Ano Obsah balení: Myš, návod k obsluze, náhradní kluzné plochy, karta Ninja Wallet

Cena a dostupnost:

Myš Genesis Krypton 770 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 989 Kč

Více na: genesis-zone.com

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.