Herní konzola? Už nejen s gamepadem!

Estimated read time 2 min read

Genesis Tin 200 je revoluční adaptér, který umožňuje použití myši a klávesnice s konzolemi PS4, PS3, Xbox One a Nintendo Switch.

Genesis Tin 200 nejen usnadňuje hru a výrazně zvyšuje herní zážitek, ale umožňuje také hraní herních titulů, které byly dosud hratelné jen pomocí gamepadu. Adaptér stačí jednoduše připojit dle návodu, bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru nebo dodatečné konfigurace.

Malý adaptér, velké možnosti

Genesis Tin 200 je malý adaptér, který poskytuje velké množství možností. Použití myši a klávesnice s konzolemi vám usnadní hru a zajistí náskok před vašimi soupeři. Pomocí adaptéru zapojíte do hry větší množství ovládacích kláves, které umožňují nejen preciznější pohyb a zamíření, ale i rychlejší reakci.

Vývojový firmware Trh her a herních příslušenství se neustále vyvíjí, proto byl adaptér Genesis Tin 200 naprojektován s ohledem na budoucí vývoj v tomto segmentu. Adaptér umožňuje aktualizaci firmwaru prostřednictvím USB (vyžaduje se počítač). V současnosti jsou klávesy přiřazeny automaticky, připravovaná aktualizace firmware pak umožní ruční nastavení podle vlastních preferencí.

Kompatibilita

Adaptér je kompatibilní s většinou zařízení dostupných na trhu. I přes veškeré úsilí nelze zaručit kompatibilitu se všemi zařízeními dostupnými na trhu.

Cena a dostupnost:

Adapter Genesis Tin 200 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 649 Kč

Další články:

Další články autora:

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Seph

    No pro hrace Nintenda, radeji pockejte nez se objevi nejake review nebo tutorialy, protoze ja jsem to nerozjel. Manual zadny, jen obrazkovy navod na krabici, kde je primo uvedene pripojit origo ovladac usb kabelem k adapteru. Vlastne si se Switchem nerozumi vic bodu, no po naskenovani kodu na krabici k podrobnejsimu navodu vas to hodi na pdf kde je nadpis user manual a nic jineho. Klavesnice jsem zkusil tri a mysi dve…. tak opatrne

+ Leave a Comment

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.