Herní headset Genesis Selen 400 přináší svobodu bezdrátového hraní

Estimated read time 4 min read

Herní sluchátka Genesis Selen 400 jsou určena pro hráče, kteří si cení nezávislosti. Díky tomu, že jsou bezdrátová, poskytují volnost pohybu, což je něco, co drátová sluchátka jednoduše nemohou poskytnout. Hrajte plynule a vítězně a v případě potřeby použijte kabel dodávaný se sluchátky a vychutnejte si nedotčený zvuk při kabelovém připojení. Od této chvíle máte vše ve svých rukou!

Bezdrátová konstrukce poskytuje neomezené možnosti i co se týče přepravy. Sluchátka můžete mít vždy u sebe, ať už plánujete hrát kdekoli. Neomezujte se! Se sluchátky Selen 400 pocítíte plnou svobodu!

Sluchátka Selen 400 byla vybavena flexibilním všesměrovým mikrofonem, který vám umožní rychle a pohodlně komunikovat se spoluhráči během týmových her. Vysoce citlivý mikrofon zajistí, že vaši spoluhráči uslyší vše, co jim chcete předat. Flexibilní konstrukce navíc umožní každému hráči nastavit mikrofon do pro něj pohodlné polohy.

Na sluchátku jsou umístěna tlačítka, která vám umožní plně ovládat zvuk. Pomocí tlačítek vedle ucha můžete ovládat hlasitost, pozastavit přehrávání hudby, pohodlně zapínat a vypínat sluchátka.

Sluchátka jsou vybavena baterií s dlouhou životností. Díky tomu můžete hrát hry nebo poslouchat hudbu bez obav z náhlého vybití zařízení. Baterie vydrží na jedno nabití pracovat až 15 hodin.

Technologie Stereo 2.0 a velké 50mm měniče vysoké kvality jsou zárukou hlubokého a čistého zvuku, který vám umožní slyšet vše, co je důležité, abyste se stali vítězi. Široký frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz navíc zajišťuje silné basy a přesnou reprodukci zvuků.

Selen 400 funguje s počítači, konzolemi PlayStation 4 a Nintendo Switch. Z tohoto důvodu se nemusíte omezovat na jedno zařízení a můžete hrát, kdekoli chcete.

Sluchátka Genesis Selen 400 jsou vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž vám budou sloužit mnoho let. Hliníková konstrukce zajišťuje odolnost a pěna potažená prvotřídním materiálem poskytuje bezchybný vzhled po dlouhou dobu.

Sluchátka Selen 400 jsou vybavena měkkými náušníky potaženými prvotřídním materiálem, které nevyvolávají pocit tlaku a dokonale izolují zvuky od okolí, což znamená, že vás nic nebude rušit. Pružný náhlavní pásek se přizpůsobí jakémukoli tvaru hlavy a poskytuje výjimečné pohodlí pro každého jednotlivce.

Herní sluchátka Genesis Selen 400 jsou dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 1 899 Kč.

https://genesis-zone.com/product/selen-400

TECHNICKÉ ÚDAJE

Komunikace: Bezdrátové připojení 2,4 GHz
Konektory: Mini Jack x1, Micro USB
Konstrukce sluchátek: Uzavřená zadní část
Zvukový systém: 2.0
Mikrofon: Ano
Ovládání hlasitosti: Integrované na sluchátko
Odstup signálu od šumu: 40 dB
Impedance: 32 Ohm
Frekvenční odezva sluchátek: 20 – 20 000 Hz
Hladina akustického tlaku: 108 dB
Průměr a typ měniče: Dynamický, 50 mm
Uchycení mikrofonu: Elastické
Ztlumení mikrofonu: Na náušníku
Citlivost mikrofonu: -48 dB
Frekvenční odezva mikrofonu: 50 – 10 000 Hz
Funkce dálkového ovládání: Zapnutí/vypnutí, ovládání hlasitosti, přehrávání/pauza
Napájení: Vestavěná baterie
Odpojitelný kabel: Ano
Dosah: 10 m
Materiál: Plast, hliník
Barva: Červenočerná
Platforma: Sony PlayStation 5, Sony PlayStation 4, PC, Nintendo Switch
Podporované operační systémy: Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10
Dodávané příslušenství: Kabel Micro USB, kabel Jack 3,5 mm, adaptér USB
Hmotnost: 315 g

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.