Gamepad Genesis PV65 pro PC i PS3 – Univerzální bezdrátový gamepad pro hraní bez omezení

Estimated read time 2 min read

V aktuální nabídce značky Genesis najdete sedm gamepadů. Mezi novinkami se nyní objevil bezdrátový a všestranný PV65, který je kompatibilní s platformou PC i PS3. Předností je vysoká kvalita za příznivou cena. Pohodlné hraní je zajištěno pogumovaným povrchem a sadou ergonomicky rozložených ovladačů. Efekt při hraní her je zesílen vibrací celého gamepadu.

 

 

Dva režimy

Gamepad PV65 umožňuje plynulé přepínání mezi režimy X-Input a D-Input. Tato funkce zajišťuje bezproblémové hrání her na herní konzoli nebo PC. Hráči tak nejsou omezování limity jednotlivých rozhraní a rozdílných konfigurací.

Vibrace

Gamepad je vybaven funkcí vibrace, která zvyšuje emoce při hraní her. Hraní je tak mnohem realističtější, intenzivnější a zábavnější.

Pevný úchop

PV65 má pogumovaný povrch pro zajištění pevného a spolehlivého držení v jakýchkoli podmínkách a při hraní dynamických a náročných her. Větší pohodlí při hraní zajišťuje i bezdrátové připojení. Dosah je až deset metrů.

Plně pod kontrolou

Gamepad PV65 je vybaven dvanácti tlačítky a dvěma analogovými joysticky. Design gamepadu je podpořen originálními symboly pro jednotlivá tlačítka.
Dostupnost a cena Gamepad Genesis PV65 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 549 Kč včetně DPH.

Specifikace

Analogové triggery a joysticky
Vibrace
Počet tlačítek: 12
Analogové joysticky: 2
Komunikace: Bezdratová 2.4GHz
Operační režimy: X-input/D-input

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.