Final Fantasy 16 bude oficiálně i na PC!

Estimated read time 2 min read

Optimalizace bude ale trvat velmi dlouho.

Naoki Yoshida oficiálně potvrdil, že se začalo pracovat na tom, aby si Final Fantasy XVI zahráli i hráči na PC. Tuto informaci prozradil na platformě X (bývalý Twitter). Řekl, že Final Fantasy 16 vyšlo sice jako PC exkluzivita, ale všichni dobře ví, že poptávka po PC verzi je obrovská.

Doufám, že vám co nejdříve budeme moci dát více informací ohledně DLC i chystané PC verze. Více snad budeme vědět někdy do konce tohoto roku.

Naoki Yoshida
(zdroj: Square Enix)

Jak můžete vidět, řeč přišla také na chystané DLC. Původně ve Final Fantasy 16 žádné být nemělo, ale velmi dobré prodeje přesvědčily Square Enix o opaku. Nikdo zatím neví, co přesně součástí DLC bude. Už teď si ale můžete stáhnout aktualizaci zdarma, se kterou do hry přišlo několik kostýmů a nová zbraň.

Yoshida říká, že optimalizace hry na PC je především otázkou času a financí. Zatím se neví, jak dlouho práce bude trvat. Předpokládá se ale, že tento rok ještě PC verze hotová nebude.

Pokud ale všechno dopadne dobře, mohou se PC hráči těšit na další skvělou hru. Final Fantasy 16 sbírá velmi pozitivní ohlasy a bude proto dobrým přídavkem do vaší knihovny.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.