Facebook se nyní jmenuje Meta

Estimated read time 2 min read

Mark Zuckerberg oznámil na své prezentaci plánovanou změnu jména.

Tento měsíc jsme se dozvěděli, že Facebook bude brzo přejmenován. Dnes nám tedy konečně bylo oznámeno, že firma za sociální sítí se nyní bude jmenovat Meta.

Mark Zuckerberg změnu vysvětlil tak, že nové jméno má lépe reprezentovat stále rostoucí „metaverse,“ díky kterému můžete být doslova kdykoli kdekoli.

Metaverse vám dovolí dělat snad úplně vše, co si dokážete představit. Můžete navštívit rodinu a přátele, nakupovat, učite se, hrát nebo tvořit. Zažijete tak úplně nové věci, které dnešní počítače a telefony nedovolují. Kdekoli na světě tak získáte úplně nové možnosti. Budete moci trávit více času na věcech, na kterých vám skutečně záleží. Při tom však omezíte svůj čas v kolonách a zredukujete vlastní uhlíkovou stopu.

Zuckerberg pak dále mluvil o ochraně osobních údajů a důležitosti podpory kryptoměn a NFT technologí. Do budoucnosti také slíbil, že se budou méně soustředit na platformu Facebook a více na celý metaverse. To znamená, že v budoucnu již nebude potřeba Facebook účet pro využití ostatních služeb.

Co se týče již existujících aplikací (Facebook, Instagram, Messenger atd.), ty svůj název nezmění.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.