Vyhrajte Minecraft soutěž a dejte do hry vlastní kočku!

Estimated read time 2 min read

Váš mazlíček se nyní může stát už navždy součástí Minecrafu.

Možná jste si mohli všimnout, že do Minecraftu míří pandy, kuše a další skvělé věci. A když říkám další skvělé věci, myslím tím něco pravdu úžasného. Všichni teď mají šanci dát do hry svou vlastní kočku. Ano opravdu! Nová Minecraftová ‚Cat Contest‚ je již otevřena a přijímá první soutěžící.

Přihlášení do soutěže je velice jednoduché. Nemusíte tvořit vůbec nic, o všechen pixel art se postará Mojang grafik Jasper Boestra.

Vše co musíte udělat je poslat fotku nebo video kočky, o které si myslíte, že by si ve hře zasloužila své místo. Dále tuto fotku (nebo video) sdílet na Twitteru, Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #Minecraftcatcontest. Vyofotit svou kočku máte čas až do 12. listopadu. Po skončení soutěže se sejde velmi profesionální tým a všechny kočky posoudí. Pomocí „velmi pokročilých technik“ projdou všechny soutěžící a vyberou tři finalisty.

Tito tři finalisté postoupí do závěrečného komunitního hlasování, které proběhne na sociálních sítích 16. prosince. Absolutní vítěz bude oznámen 19. prosince. Tato kočka se stane součástí updatu Village and Pillage a zůstane součástí Minecraftu už navždy.

No nezní to super? Jestli vás tato soutěž zaujala, můžete si přečíst víc na oficiálních stránkách.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.