Ninja učil Ellen hrát Fortnite. Jak to dopadlo?

Estimated read time 2 min read

Ellen a Ninja si spolu zahráli Fortnite. Moc jim to však nešlo…

Tyler „Ninja“ Belvins na sebe strhl opravdu velkou pozornost když dříve tento rok strávil nějaký čas hraním Fortnite s Drakem. Minulý týden to ale posunul na úplně novou úroveň! Jeho oblíbenou hru si zahrál se samotnou Ellen Degeneres.

Dobře, spíše se objevil jako host na Ellen Show. Samotná gameplay část je docela krátká, ale taky pěkně zábavná. Je až roztomilé dívat se, jak Ellen nemá nejmenší tušení, co dělá. Je to jako poprvé hrát s mladším sourozencem multiplayer.

Ellen začíná monologem, kde divákům představuje trochu ze hry Fortnite. Říká, že o hře nikdy dřív neslyšela. Jestli je to pravda necháme plavat, jde přece jen o komedii. Na začátku popisuje publiku Fortnite jako hru, kde se točí miliony a miliony dolarů. To, že na hře těžce vydělávají vývojáři je docela jasné. Co ji ale překvapuje je fakt, že velké peníze se dají vydělat i samotným hraním. A jelikož Ellen často ve svém humouru používá vtipy o svém finančím stavu, i tentokrát řekla, že by si ráda něco přivydělala. Na pomoc si tedy pozvala Tylera Belvinse.

Na pódiu to sice klapalo skvěle a byla z nich velmi sympatická dvojka, ve hře to šlo ale mnohem hůř. Když Ninja začal střílet po ostatních hráčích, Ellen ho přesvědčila, aby si s nimi nejprve promluvil. No a jak to dopadlo si asi umíte představit. Žádné Victory Royale se nekonalo, oba byli velmi rychle zabiti. Na konci Ellen s humorem přiznává, že se vlastně nenaučila vůbec nic.

Záznam je to opravdu zábavný. Pokud vám tedy angličtina není cizí, určitě se zasmějete. Podívat se můžete přímo zde nebo na ellentube.com.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.