Veterání Zaklínače připravují hru z prostředí Japonska

(zdroj: Dark Passenger)

Nově vzniklé studio Dark Passenger vedou lidé, kteří původně pracovali na Zaklínači 3 nebo Cyberpunku 2077.

V roce 2021 CD Projekt úspěšně vybral peníze na mangu s názvem The Witcher: Ronin, která nám ukazuje, jak by to vypadalo, kdyby Geralt a celá jeho parta žili v Japonsku. Bývalí členové CD Projektu nyní chtějí tento nápad posunout ještě o krok dále. Založili si studio Dark Passenger a začali pracovat na úplně nové online hře, která by se měla odehrávat v Japonsku.

Zakladateli studia jsou Jakub Ben a Marcin Michalski. Oba tito pánové pracovali na rozšíření do Zaklínače 3. Oba poté už spíše jako externisti pracovali i na Cyberpunku 2077. Nový projekt (zatím bez jména) bude jejich úplně první vlastní hrou. Mělo by se jednat o first-person online multiplayer s podporou PvP i PvE. Hra by měla celá běžet na Unreal Enginu 5.

(zdroj: Dark Passenger)

Vývojáři slibují opravdu velký arzenál zbraní – katany, shurikeny, vrhací nože kunai a spoustu a spoustu dalšího. Samotné souboje pak podle nich budou vyžadovat dávku strategie a koordinace se svými spoluhráči. Ve hře dále slibují velké možnsoti úprav postavy i vybavení a zajímavé dojo, kde je možné setkat se s přáteli a společně trénovat. Přes to všechno se ale nemá jednat o MMO. Vývojáři zatím plánují ze hry udělat čistě multiplayer, ale nebrání se do budoucna tento svět trochu rozšířit.

Dark Passenger nyní stále ještě nabírá zaměstnance. Vedoucí předpokládají, že ještě na palubu přiberou několik dalších zaměstnancům CD Projektu. Kladou totiž velký důraz na to, aby na rozdíl od CD Projektu vytvořili prostředí, ve kterém se bude dobře pracovat. Slibují placené přesčasy, flexibilní pracovní dobu nebo třeba práci na dálku.

Určitě vás nepřekvapí, že hra zatím nemá žádné datum vydání.

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Post

Zahrajte si Doom jako kočka ze hry Stray

Next Post

Blizzard chce vědět, kolik jsou hráči ochotní zaplatit za skiny do Overwatch 2

Related Posts