Užijte si víkend v tahači!

Estimated read time 2 min read

Máme tu úžasnou zprávu pro milovníky simulátorů řízení. Máš rád tahače, rád převážíš různorodé věci z bodu A do bodu B – tento článek je právě pro tebe! Již tento víkend můžete putovat po západních státech USA z pohodlí klimatizované kabiny.

PC hráči se konečně dočkali šance prozkoumat nezkrotný americký západa ve hře Read Dead Redemption 2, které se však neobešlo bez problémů – někteří hráči mají stále potiže s tím, aby jejich PC mohlo hladce zvládat epické dobrodružství divokého západu. Pokud tedy čekáte na aktualizace, můžete si to zkrátit výletem po západu v American Truck Simulatoru, který je tento víkend zdarma na Steamu.

Volný víkend je ve víru nejnovějšího DLC pro American Truck Simulator ve státě Utah. Ten by měl přidat 3 500 kilometrů silnice, které se táhnou od Salt Lake City až k Moabu – tato výprava vám poskytne výhled na ohromující a často nepřístupné oblasti v Utahu. SCS Software se nechalo slyšet, že vyvinuli nový způsob pro vytváření skalních útvarů a dalších přirodních terénních prvků, což si s Utahem sedne jako „prdel na hrnec“ – Monument Vall a Virgin River Canyon jsou dokonalými místy.

Pokud se rozhodnete hru pořídit, tak základní verze American Truck Simulator je tento víkend o 75 procent levnější.

My tu pro Vás máme SteamKey základní verze!

EDJBE-PKHTX-WZAVO

Zdroj: pcgamer

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.