Twitch zpřísňuje pravidla uživatelských jmen

Estimated read time 2 min read

Reference na drogy a násilí dostávají červenou.

Každý správný hráč dobře ví, že náš gamer tag je vlastně takový digitální podpis ve světě her. Někteří si ale s jeho tvorbou moc hlavu nelámou a často tak vidíme spíše žertovná jména. Některým se však povedlo do svých jmen nenápadně napsat i slova, která by jinak nebyla povolena. Přesně na takové lidi se nyní zaměřuje Twitch.

Ban si tak nově vysloužíte za uživatelské jméno, které odkazuje na terorismus, násilí, sexuální narážky, drogy a spoustu dalších. To se zdá jako docela opodstatněný požadavek a vůbec se nedivím, že by jej Twitch rád začal prosazovat. Pokud spadáte do kategorie, která překračuje povolenou hranici jen trochu, dostanete od Twitche možnost resetování jména.

Twitch si ale nyní nárokuje navždy zabanovat kohokoli na základě jeho uživatelského jména. Raději si tedy zkontrolujte, jestli opravdu pravidla neporušujete. Pro běžného uživatele tato politika moc nemění. Twitch teď bude zase trochu lepším místem. A když už nic, můžou alespoň tato nová pravidla sloužit jako šablona k tomu, jak si rozhodně jméno v budoucnu netvořit.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.