Staňte se pirátem v No Man’s Sky!

Estimated read time 2 min read

Život psance v No Man’s Sky zní překvapivě zábavně.

Fanoušci hry No Man’s Sky se mohli zbláznit, když Sean Murray postnul na Twitter malou pirátskou vlajku. Jen tak málo stačilo k tomu, aby se začalo spekulovat o jakémsi pirátském updatu do No Man’s Sky.

Ukázalo se, že hodně z toho vlastně byla pravda. Nový update Outlaws totiž přidává možnost žít si jako skutečný vesmírný pirát. Hráči budou moci prozkoumat všechna zákoutí vesmírného podsvětí, plnit pašerácké mise nebo navštívit černý trh. A jelikož do hry přibudou i pláště, je samozřejmé, že přibyla i fyzika plášťů.

Možná si ještě pamatujete na update, který do hry přidal speciální opuštěné stanice. Podle traileru to vypadá, že tyto stanice nyní budou sloužit jako základna pirátů. Na těchto místech zřejmě získáte nové mise nebo zakoupíte technologie na černém trhu. A aby váš život psance mohl začít s plnou parádou, můžete si nyní koupit i nějaké nové lodě. Navíc se ani nemusíte zbavovat jedné ze svých dosavadních lodí, protože jejich maximální počet pro jednoho hráče se zvýšil.

Jenže jak samozřejmě tušíte, pirátský život má tendenci občas přitahovat nezbedné oči sentinelů, kteří si moc nebudou lámat hlavu s tím, jestli vás zastřelí. A to ještě nemluvím o všech ostatních pirátech, kteří budou chtít váš náklad pro sebe. Do hry proto přichází AI spojenci, které bude možné najmout jako svou ochranku. Souboje lodí mohou navíc teď probíhat i přímo v atmosféře.

Jste připraveni stát se vesmírným pirátem? Outlaws update je samozřejmě zdarma pro všechny vlastníky základní hry No Man’s Sky.

Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.