Silence of the Siren – tahová strategie od Oxymoron Games

Estimated read time 4 min read

Oxymoron Games, tvůrci úspěšné hry Project Hospital, s nadšením oznamují svůj nejnovější projekt: Silence of the Siren. Po několika letech vývoje přichází toto indie studio se svou novou tahovou strategií, která hráče zavede do chaotického vesmíru, kde několik kosmických civilizací soupeří o nadvládu nad vzdáleným hvězdným systémem a snaží se odkrýt jeho temnou historii.

Silence of the Siren je hra, která vám umožní prozkoumat rozmanité planety a zajistit zdroje potřebné k rozšíření základen a najímání jednotek. Hráči se mohou těšit na shromažďování mocných armád a vedení svých sil do vítězných bitev proti nepřátelům v prastarém vesmíru.

Hra se odehrává v hvězdné soustavě Sirény, domově zaniklé civilizace Primals a kolébce mezihvězdné aliance. Po katastrofě, která možná navždy znemožnila cesty hlubokým vesmírem, se nesourodé frakce pomalu odvracejí od vyjednávání a začínají opouštět chuť k diplomatickým řešením. Ve stínu hrozícího konfliktu se jen málokdo odvažuje pátrat po tajemstvích mimozemských rozvalin, ale někteří již začínají tušit, že kromě mimozemských technologií a ukrytých pokladů tu zůstalo uvězněno ještě něco dalšího – cizí entita, zapomenutý stín, nebo možná jen ozvěna dávné války, šeptající ze tmy.

V Silence of the Siren budete mít možnost prozkoumat zbytky planet, zajistit významné suroviny a využít je k vylepšování základen a budování obrovských armád. Hra nabízí možnost hrát za několik odlišných frakcí, najímat zkušené vojevůdce, učit je nové schopnosti a vést je do bitev. Budete muset probojovat skrz nástrahy, abyste získali mocné vybavení a prastaré artefakty.

Klíčové prvky hry zahrnují prozkoumávání bohatého sci-fi světa, sběr mocných artefaktů, zajišťování důležitých surovin, rozšiřování základen a najímání nejmocnějších jednotek. Vylepšujte své vojevůdce a rozdrťte své nepřátele v napínavých tahových soubojích. Hrajte za několik odlišných ras a frakcí a vychutnejte si old-school strategii s moderním ovládáním a intuitivním uživatelským rozhraním.

O týmu Oxymoron Games: Oxymoron Games je indie studio nacházející se v Praze, známé díky Project Hospital. Po rozšíření týmu se studio nyní plně soustředí na vývoj Silence of the Siren, přičemž slibuje inovativní přístup a zkušenosti získané při tvorbě Project Hospital. S tímto bohatým portfoliem zkušeností se Oxymoron Games zaměřuje na vytvoření hry, která nabídne hráčům nejen hluboký a promyšlený příběh, ale také dynamickou a strategickou hratelnost.

Silence of the Siren není jen obyčejnou tahovou strategií; je to hra, která klade důraz na taktické rozhodování, hloubku příběhu a interaktivní průzkum. Tvůrci se snaží nabídnout hráčům jedinečný zážitek, kde každé rozhodnutí má význam a každý tah může změnit osud galaxie. S očekáváním této nové hry se Oxymoron Games stává jedním z nejsledovanějších indie studií v oblasti PC her.

Silence of the Siren je určena pro hráče, kteří hledají něco více než jen standardní herní zážitek. Je to hra pro ty, kteří milují sci-fi, prozkoumávání nových světů, taktické výzvy a příběhové linie, které jsou bohaté a promyšlené. S připravovaným vydáním se Silence of the Siren stane jednou z nejočekávanějších her roku a zaručeně si získá srdce fanoušků tahových strategií po celém světě.

Rozhovor magazínu Tvorbaher.cz – rozhovor s Oxymoron Games.


Další články:

Další články autora:

+ There are no comments

Add yours

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.